-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

ass="container">

Çelik "2021 Türkiye ve Tarsusumuzun Geleceğe Umutla Bakan Bir Yıl Olsun

11:58:57 | 2020-12-30

Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus ilçe Başkanı Mehmet ÇELİK , 2021 yılının Türkiyemiz ve Tarsusumuzun geleceğine umutla bakılacağı bir yıl olması temennisinde bulundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus ilçe Başkanı Mehmet ÇELİK mesajında, "Ne yazık ki acı ve gözyaşlarıyla karşıladığımız bir yılı üst üste gelen acılarla geride bırakıyoruz. Dileğimiz odur ki, 2021 yılı ümitlerimizin hüsrana uğramadığı bir yıl olsun.

Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği yılların başlangıcı olsun. 2021' in sorunlar yumağına dönüşen dünyada ve ülkemizde rahat nefes aldığı yıl olması en büyük beklentimizdir. 

2021, Tarsus'umuzun geleceğine umutla baktığımız bir yılın başlangıcı olsun. 2021, şehrimiz tarsus için birbiriyle iç içe yaşayan mutlu insanların şehri olsun. Güven dolu günler içinde covid 19 salgının sona erdiği bir yıl olsun. 

Bu duygu ve düşüncelerle aziz vatandaşlarımın, Türk-İslam aleminin, mazlum milletlerin, tüm insanlığın Yeni Yılını can-ı gönülden tebrik ediyor, sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum.2021 ve daha nice yıllarda Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum.
ETİKET :  

Tümü
1