-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --

HEDEF , TARSUS İDMANYURDU’NU DAHA İYİ YERLERE TAŞIMAK

TİY ESKİ FUTBOLCULARINDAN ENDER ÖZİNÇ (PELE) “KULÜP BAŞKANLIĞI İÇİN GÖREVE HAZIRIM” DİYOR

15:13:48 | 2020-06-17

[10:10, 17.06.2020] Okan Baskan: TFF 2. lig beyaz grup takımlarından Tarsus idmanyurdu nda Ağustos ayında yapılacak kongre öncesi eski futbolculardan Ender Özinç aday olduğunu açıkladı. Özinç “Takımımızı gelecek sezon daha iyi yerlere taşımak için göreve hazırım” dedi.

Ender Özinç, Ağustos ayında yapılacak olan olağan kongrede başkan adayı olduğunu açıkladı. Tarsus idmanyurdu Olağan Genel Kurulunda başkan adayı olacağını, bunun için yönetim oluşturma çalışmasına başladığını belirten Özinç, görüştüğü bir grup arkadaşları ile birlikte Cumhuriyetle yaşıt Tarsus idmanyurdu kulübüne talip olduklarını kaydetti.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile görüştüğünü dile getiren Özinç, "Belediye Başkanımız Dr. Haluk Bozdoğan, kendisine fikrimizi açtığımızda olumlu yaklaşarak Tarsus idmanyurdu için çalışacak herkesin yanında olacağım" ifadesini kullandı.

Başkan adayı Özinç, yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte Tarsus idmanyurdu Olağanüstü Genel Kurul çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek “Koronavirüs salgını döneminde tüm kulüpler gibi Tarsus İdmanyurdu da sıkıntılı günler yaşadı. Ben yeni dönemde sıkıntı yaşanmaması için başkanlık görevine talibim. Yine takıma maddi destek verecek iyi bir başkan adayı çıkarsa ona da destek veririm. Önemli olan Tarsus İdmanyurdu’nun takımı daha iyi yerlere taşıyacak bir yönetime kavuşup ligde de layık olduğu yere gelmesidir. Şimdi önümüzde 6 maç var. bu iki aylık süreci en iyi şekilde değerlendirip ligi iyi bir yerde bitirmemiz gerek. Yeni sezon öncesi yapılacak kongrede başkanlık görevine talip olurken, bizlere maddi destek verecek sponsorlarımızda var.. Bu sponsorlarımız bazı spor kulüplerine sponsor olmuş firmalardır. Şu an sporcular içinde sıkıntılar olduğunu duyuyorum. Bu yönetim bu sezonu tamamladıktan sonra yapılacak kongrede ben adaylık için varım. Futbolun içinden geliyorum ve başkan olup yönetim oluşturduğum takdirde gelecek sezon daha iyi işler yapacağımıza inanıyor. bu nedenle yeni dönem için göreve talibim. Tarsus idmanyurdunun daha başarılı olması, layık olduğu yere gelebilmesi için iki belediye başkanımızla da görüşüp destek isteyeceğim” dedi.
[10:10, 17.06.2020] Okan Baskan: KOYUN ÇADIRINA GİRMEK İSTEYEN 3 METRELİK YILAN KORKU YARATTI
Mersin'in Tarsus ilçesinde 3 metre boyundaki yılan vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirildi.
Tarsusun Kenzin Mahallesi'nde küçük baş hayvanların barındığı çadıra girmek isteyen ve cinsinin Engerek olduğu belirtilen 3 mt'lik yılan görenleri şaşırttı.
Gördükleri yılan karşısında korku dolu anlar yaşayan vatandaşlar yılanı bir süre kovaladıktan sonra etkisiz hale getirdi.
Kenzin köyü muhtarı Duran Ali Aslan " bu tür vakalar köyümüzde çok yaşanıyor. Ancak bu yılan oldukça büyük. Zehirli olduğunu düşündüğüm Engerek yılanı koyun çadırımızın hemen yanında görüldü. Arkadaşlarımız etkisiz hale getirmis" dedi.
ETİKET :  

Tümü
1