Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

İYİ PARTİ SAHAYA İNDİ

İYİ PARTİ SAHAYA İNDİ
510 views
12 Nisan 2023 - 21:23

İYİ PARTİ MERSİN’DE STARTI VERDİ…

İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programla 13 milletvekili adayı sahaya resmen indi. Tarsus Dörtler’de konvoyla karşılanan milletvekili adayları vatandaşla kucaklaştı.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimleri için aday listelerini YSK sunan siyasi partilerde adaylar da çalışmalarına başladı. Bu kapsamda İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı da 28. Dönem Milletvekili aday tanıtım programı düzenledi.

İYİ Parti adayları Tarsus Dörtler mevkiindeki karşılama töreninin ardından kalabalık bir konvoyla ilk olarak Tarsus şehir turu attılar. Karşılama programında İl Başkanı Mehmet Dutar, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar yer aldı. Burada vatandaşlarla kucaklaşan 13 milletvekili adayı daha sonra yine konvoy eşliğinde İYİ Parti Mersin İl binasına geçti.

İYİ Parti’nin Mersin milletvekili adayı olarak seçimlerde TBMM vizesi almak için mücadele edecek olan Burhanettin Kocamaz, Aydın Enes Seydanlıoğlu, Ali Er, Esra Kahraman, Özer Özel, Mehmet Turgut, Yüksel Çelik, Esin Erkoç, Ali Rıza Özdeniz, Mehmet Türe, Mehmet Yunus Seven, Mustafa Ateş ve Hilal Usta partililere tanıtıldı. Programda adaylar tek tek kürsüye çıkarak projeleri hakkında konuştu.

KOCAMAZ: “BELEDİYENİN NE OLDUĞUNU BU KENTTE YAŞAYAN HERKESE GÖSTERDİK”

İYİ Parti’nin 14 Mayıs seçimlerinde Mersin 1. Sırasından milletvekili adayı olarak gösterdiği Önceki Dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, Genel İdare Kurulu Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Burhanettin Kocamaz, sloganlar eşliğinde kürsüye çıktı. Partilileri selamlayan Burhanettin Kocamaz, “Cumhuriyet tarihi boyunca Mersin’in kırsalı, Yörük ve Türkmenlerin yaşadığı bölge, hiçbir iktidar döneminde ciddiye alınmamıştı. Allah’tan yasa değişti de değişen yasayla birlikte kurucu belediye başkanlığını üstlendik. Dağ, taş demeden, Torosların tepesinden Akdeniz’in içine kadar her yere hizmet götürdük. Devletin ne olduğunu, belediyenin ne olduğunu bu kentte yaşayan herkese gösterdik” dedi.

Türkiye’nin zor bir dönemeçten geçtiğini ifade eden İYİ Parti GİK Üyesi ve Mersin Milletvekili Adayı Burhanettin Kocamaz, “Maalesef bu ülkede dürüst olanın, bu ülkeye hizmet edenin, bu millete sahip çıkanın cezalandırılmadığı dönem yoktur. Ama önemli değil, ömrümüz mücadeleyle geçmiş. Allah’a çok şükür 25 yıllık hizmet hayatımızdan sonra da halkımızın arasında alnımız açık, başımız dik dolaşıyoruz. Allah’a çok şükür” diye konuştu.

“MİLLETİMİZİN BU KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMESİ LAZIM!”

Burhanettin Kocamaz konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Ülke gerçekten her geçen gün bu ucube yönetim sistemiyle çukura giriyor. Çiftçimiz perişan, işçimiz perişan, işveren perişan, üreten perişan, tüketen perişan velhasıl herkes perişan. Artık milletimizin uyanması lazım. Milletimizin bu kötü gidişe dur demesi lazım. Bu iktidarı 14 Mayıs’ta gönderip, geleceğimizi kurtarmamız lazım!”

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!