Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

Kayıp adam için dalgıçlar devrede

Kayıp adam için dalgıçlar devrede
323 views
29 Temmuz 2022 - 12:53

Okan ÇALIŞKAN/TARSUS(Mersin), (DHA)-MERSİN’in Tarsus ilçesinde bamya ve üzüm toplamak için bahçeye giden Uğur Taşyürek’ten (62) 6 gündür haber alınamazken ekipler bölgede bulunan kuyulara dalış yaparak iz bulmaya çalışıyor.

İlçeye bağlı Hacıhamzalı Mahallesi’nde oturan Uğur Taşyürek, pazar günü saat 07.00 sırlarında bahçeye gitmek için evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı. Taşyürek’in oğlu Ömer Taşyürek, babası için kayıp başvurusunda bulundu. Babasını görenlerin güvenlik güçlerine bildirmesini isteyen Ömer Taşyürek, “Babam bahçeden bamya ve üzüm toplamak için evimizden çıktı. Ondan sonra kendisine ulaşamadık. En son yine aynı gün saat 16.00 civarında bir çoban tarafından Hacıhamzalı Mahallesi Muzmulu mevkisindeki bir tarlanın kenarında görülmüş. Jandarma, AFAD ekipleri ve köylülerin tüm aramalarına rağmen köy içine veya yakınında tespit edilememiştir, Haber alamıyoruz. Görenlerin Allah rızası için en yakın güvenlik güçlerine bildirmelerini istiyorum” dedi.

Ömer Taşyürek, babası kaybolduğunda üzerinde beyaz ve yeşil renkli şapka, gri tişört, gri şalvar ve spor ayakkabı bulunduğunu söylerken itfaiye bünyesindeki dalgıçlar bölgede bulunan 7 kuyuya dalış yaptı. Kayıp Uğur Taşyürek izini süren dalgıçlar kuyulardan bir sonuç almazken polis ve jandarma da bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

    error: Kopyalanması Yasaktır.!