Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE TCDD EKİPLERİ, HEMZEMİN GEÇİTTE DÜZENLEME YAPACAK

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE TCDD EKİPLERİ, HEMZEMİN GEÇİTTE DÜZENLEME YAPACAK
229 views
26 Ağustos 2022 - 1:00

 

Tarsus’ta kent merkezinde yoğun olarak kullanılan hemzemin geçitlerde raylı sistemlerin revize edilmesi ve bozuk zeminin düzenlenmesi için bakım çalışmaları sürüyor.

Geçtiğimiz günlerde 100. Yıl ve Gazipaşa hemzemin geçidinde yapılan çalışmanın ardından, yine araç trafiğinin yoğun olarak aktığı Fahrettinpaşa hemzemin geçidinde de TCDD ekipleri tarafından raylı sistemin bulunduğu noktalarda revize ve düzenleme işlemi yerine getirilecek.

Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri ise diğer hemzemin geçitlerde olduğu gibi, Fahrettinpaşa hemzemin geçidinin üst yapısını oluşturan asfalt zeminini tamamen yenileyecek. Hemzemin geçitte yapılacak teknik çalışma ve zemin düzenleme işlemi ile trenlerin yanı sıra hem sürücülerin, hem de özel gereksinimli bireyler ve diğer yayalarında güvenli geçiş yapmaları sağlanacak.

Söz konusu faaliyet kapsamında Tarsus Fahrettinpaşa hemzemin geçidi 26 Ağustos Cuma günü saat 18.00’den başlayarak trafiğe kapatılacak. Kısa sürede bitirilmesi hedeflenen işlemlerin ardından geçit yeniden açılacak.

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!