Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ VE BÜYÜKŞEHİR KOORDİNASYONU VATANDAŞI DİNLEDİ.

ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ VE BÜYÜKŞEHİR KOORDİNASYONU VATANDAŞI DİNLEDİ.
274 views
28 Ağustos 2022 - 17:27

Çamlıyayla Giden Mahalle muhtarlığı, birlik ve beraberlik içinde sorunlara ve çözümlere yönelik istişare toplantısını hafta sonu Çamlıyaylada gerçekleştirdi.
Giden mahalle muhtarı Gökhan Şenol, köy meydanında düzenlediği buluşmada Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın ile Mersin Büyükşehir belediyesi Çamlıyayla koordinasyon başkanı Nail Kaya’yı vatandaşlarla buluşturdu.
Programı gereği sunulan ikramlardan sonra vatandaşların sorunlarını dinleyen Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın ile Mersin Büyükşehir belediyesi Çamlıyayla koordinasyon başkanı Nail Kaya, beklentilere cevap verdi.

Oldukça samimi havada gecen buluşma hem vatandaşların hemde katılımcıların takdirini kazandı.
Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın, biz kurum olarak vatandaslarımıza kolaylık sağlamak için varız. Ormanlar hepinizin, birlikte koruyup birlikte büyütmeye devam edeceğiz derken, Koordinasyon başkanı Nail Kaya ise, bizden talep edilen Giden Darıpınarı yolumuzun alt yapısını tamamladık, bir kaç güne kadar da kaplamasını asfaltlayacağız, muhtarımıza ve vatandaşlarımıza Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer adına teşekkür ederim dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!