Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

CEP TELEFONU HIRSIZI TUTUKLANDI

CEP TELEFONU HIRSIZI TUTUKLANDI
205 views
14 Şubat 2024 - 13:01

TARSUS’TA CEP TELEFONU HIRSIZI YAKALANDI

 

    Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimiz,  Tarsus Baraj mesire alınanda müşteki E.K. isimli şahsa ait araçta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren şahsı yakaladı. 

     Asayiş Büro Amirliğimizce yapılan çalışmalarda E.K ya ait cep telefonunun sinyal bilgileri takip edilerek şüphelinin tespiti ve çalıntı cep telefonunun ele geçirilmesine yönelik durumundan şüphelenilen M.İ. isimli şahıs yakalanmıştır. Şüpheli şahsın elindeki çanta içerisinde müşteki E.K nın da cep telefonunun bulunduğu ve toplam 17 adet cep telefonu ele geçirilmiştir.

     M.İ. isimli şahsın telefon tamiri üzerine iş yeri olduğu anlaşılmış, işyerinde ve ikametinde yapılan aramada 2 adet çalıntı cep telefonu ele geçirilmiş ve gözaltına alınmıştır. Toplam ele geçirilen 19 adet cep telefonundan 5 adet cep telefonunun müştekileri tespit edilerek çalıntı olduğu anlaşılmış, diğer cep telefonlarının araştırmaları devam etmektedir. Şüpheli M.İ. işlemlerin ardından adli mercilere sevk edildikten sonra TUTUKLANDI. 

     Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

 

     Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!