Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

Anamur Belediyesi Kültür ve Muz Festivali ile Dev Açılışa Hazırlanıyor.

Anamur Belediyesi Kültür ve Muz Festivali ile Dev Açılışa Hazırlanıyor.
240 views
05 Temmuz 2023 - 10:03

 

Anamur Belediye Başkanlığı geleneksel olarak düzenlenen 15. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali ile Dr. Devlet Bahçeli Sahil Parkı 2. Etap açılışına hazırlanıyor.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Anamur 15. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali bu yıl 21, 22, 23 Temmuz 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. 21 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan kortej yürüyüşü ile başlatılacak olan Festival de Yerel ve Uluslararası Halk Dansları ekipleri gösteri yapacak. Ünlü sanatçılar Ecem Umay ve Bilal Sonses’in sahne alacağı festivalin ikinci günü olan 22 Temmuz 2023 Cumartesi günü Anamur Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Dr. Devlet Bahçeli Sahil Parkı 2. Etap açılışı da gerçekleştirilecek.

Vatandaşları 3 gün sürecek olan festivale davet eden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç:” Bu yıl 15.’sini düzenleyeceğimiz Anamur Uluslararası Kültür ve Muz Festivali etkinlikleri kapsamında yapımını tamamladığımız Dr. Devlet Bahçeli Sahil Parkı 2. Etabı’nın da açılışını gerçekleştireceğiz. Bütün hemşehrilerimizi heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!