Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

ÇAMLIYAYLA MHP İLÇE BAŞKANI CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİRE ATEŞ PÜSKÜRDÜ.

ÇAMLIYAYLA MHP İLÇE BAŞKANI CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİRE ATEŞ PÜSKÜRDÜ.
588 views
12 Temmuz 2022 - 22:47

MHP ilçe başkanlığından yapılan basın açıklaması şöyle.
“Kamuoyunun Dikkatine

8 Temmuz 2022 tarihinde İlçe Teşkilatımız tarafından ilçemizin belirli güzergahlarına Liderimiz Devlet Bahçeli’nin vatandaşlarımızın bayramını tebrik mesajlarını içerir afişlerimiz, 11 Temmuz 2022 günü Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in ilçemize yapacağı ziyaretten bir kaç saat önce Belediye çalışanları tarafından asıldıkları yerden sökülerek kaldırılmıştır. Böyle bir olayın Bayram gibi kardeşliğin, barışın ve hoşgörünün en üst seviyede yaşandığı manevi bir ortamda gerçekleşmesi daha da derin bir anlam ifade ediyor. İnsanlığın huzurunun gayesini güden Genel Başkanımızın insancıl bir mesajını içeren afişler hangi habis ve necis niyetle sökülmüştür.
Bu talimat Vahap Seçer tarafından mı verilmiştir yoksa Büyükşehir Belediyesinin işgüzar Çamlıyayla sorumlusuna mı aittir. Sözümüz alayınıza gitsin ki; yılda bir gün Çamlıyayla’da kendinizi göstereceksiniz diye buraya gelirken beraber iş tuttuğunuz PKK terör örgütünü heybenize saklayıp şirinlik yaptığınız yörüğün sırtından kurban kestirmeyiz. Bu Türkmen yurdunun sinir uçlarıyla oynatmayız. İşveleştiğiniz HDP’nin kucağından nefes almak için geldiğiniz güzel Çamlıyaylamızda Türkmen beyi Liderimiz Devlet Bahçeli’nin vatandaşlarımızın bayramını kutlayan afişlerini sökseniz de büyük Türk milletinin gönlündeki yerinden sökemezsiniz .
Çamlıyayla, Milliyetçi-Ülkücü haraketin ve Cumhur İttifakının kalesidir, bu bozgunculara gereken cevabı yine sandıkta verecektir.
Birçok memleket çocuğunu işinden ettiğiniz, bayramlarda mahsun bıraktığınız yetmezmiş gibi hala hadsizlik peşindesiniz. Tavrınız sizin gibi hoşgörüsüz ve faşist bir zihniyete bu ülkenin teslim edilemeyeceğini bir kez daha açık açık ortaya koymuştur.
Mersin’de bilboardlar üzerinden ortağınız PKK terör örgütüne selam çakarken Türkiye ve Türk milleti sevdalısı Liderimizin resmine tahammül edememeniz gayet normaldir. MHP Çamlıyayla İlçe Teşkilatı ve Çamlıyayla halkı olarak bu yapılan saygısızlığı şiddetle kınıyoruz. Bu hususta kimin talimatı ve dahli varsa bunu unutmayacağız. Siz de unutmayın. Bu saygısızlıkla ilgili hukuki işlemleri parti olarak başlatacağımızı kamuoyuna ilan ederiz.
Ali Rıza Genç
MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!