Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

İYİ PARTİLİ KOCAMAZ SEÇİM ÇALIŞMA EKİBİYLE BULUŞTU

İYİ PARTİLİ KOCAMAZ SEÇİM ÇALIŞMA EKİBİYLE BULUŞTU
164 views
18 Haziran 2023 - 20:32

28. Dönem Mersin Milletvekili seçilen İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, seçim çalışmalarında sahada kendisiyle aktif çalışan çalışma ekibiyle bir araya geldi.

14 Mayıs Milletvekili seçimlerinde Mersin Milletvekili seçilen İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz, Ankara’da çalışmalarını sürdürürken hafta sonları da Mersin’e gelerek, vatandaşlarla bir arada olmaya devam ediyor.

Bu hafta sonu da Mersin’e gelerek partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, 14 Mayıs seçimlerinde kendisiyle birlikte çalışan saha ekibiyle de toplanarak, sohbet etti.

Ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan İYİ Parti Mersin Milletvekili Kocamaz, “14 Mayıs genel seçimlerinde merkez seçim ofisimizde bizlerle beraber yoğun bir çalışma gerçekleştiren yol arkadaşlarımız hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Hepsine yeniden bir kez daha teşekkür ediyor, emeklerine, yüreklerine sağlık diyor, bu vesileyle başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların babalar gününü tekraren tebrik ediyorum” dedi

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

error: Kopyalanması Yasaktır.!