Bir Haber Herşeyi Değiştirir.


Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı Dr Pelin Yılık Mersin’de

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı Dr Pelin Yılık Mersin’de
329 views
17 Mayıs 2022 - 12:49

MHP Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı De. Pelin Yılık , Genel Başkan Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin talimatları ile İl KAÇEP komisyon Başkanlığının düzenlemiş olduğu KADIN ve SİYASET konulu toplantıya katılım sağladılar .
Programın ilk gününde Tarsus ilçesinde ziyaretlerde bulunan Sayın Pelin Yılık a MYK üyesi Serdar Soydan İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli , İl Başkan yardımcısı Esra Aydın , İlçe Başkanı Mehmet Çelik , İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen , İlçe KAÇEP Başkanı Yeşim İçgören ,Meclis üyesi Nüket Koç eşlik ettiler

Programın ikinci gününde Sayın Pelin Yılık İl KAÇEP Komisyon başlanıldığının düzenlemiş olduğu KADIN VE SİYASET konulu toplantıya katılım sağladılar . Genel Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Pelin YILIK, MYK Üyesi Serdar Soydan, İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Cumhurittifaķı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İlçe KAÇEP Başkanları ve KAÇEP üyeleri, Kadın Meclis Üyeleri, şehit aileleri, özel çocuklar ve ailelerinin katılımları ile “Kadın ve Siyaset” konulu programı gerçekleştirdi.
MHP İl Kaçep Başkanı Fadime ŞEN , Genel Başkan Yardımcısı Dr.Pelin Yılık’a, sunumlarından dolayı Doç. Dr. Esma Özdaşlı hocaya ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Sn.Pelin Yılık , İl Başkanlığına geçerek parti yönetimini ziyaret etti. Teşkilatımızın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretleri için Kıymetli Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyoruz.
Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn.Pelin YILIK hanımefendi, nin bir sonraki ziyareti Toroslar ilçemizde yaşayan engelli kardeşimiz Kurtuluş Kaya oldu.
Daha sonra şehidimiz Celil Mutlu’nun emanetleri Melike kardeşimiz ve bebeğini, MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn.Pelin Yılık hanımefendi; İl Başkan Yardımcısı Esra AYDIN , İl KAÇEP Komisyon BaşkanıSn.Fadime Şen, Toroslar Belediye Başkanının Eşi Sn.Meltem Özcan Yılmaz ve Doç.Dr Esma Özdaşlı hanımefendilerle birlikte ziyaret ettiler

 

KÖŞE YAZARLARI

Tarsus Haber Medya © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.