Bir Haber Herşeyi Değiştirir.

TİY YÖNETİMİNDEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

TİY YÖNETİMİNDEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA
252 views
02 Eylül 2022 - 20:11

 

100 YILLIK FORMAMIZ KİRLETİLEMEZ

Tarsus İdman Yurdu ile ilgili kamuoyuna mesnetsizce açıklamalar yapan eski kulüp başkanı, onurlu Tarsus yerel basının ismini çıkar uğruna kirleten birkaç tetikçi ve onların palavralarına itimat ederek Tarsus İdman Yurdumuz’a hakaretler yağdıran zihniyetlere tek tek açıklıyoruz:
Önceki dönem kulüp başkanının keyfi tutumuyla –neredeyse- her hafta değiştirdiği teknik direktörlerin kontratları gereği Tarsus İdman Yurdu büyük zararlara uğratılmıştır. Eski dönem kulüp başkanının sahada alınan anlık skorlara göre adeta tabela yöneticiliği yaparak sorumlu araması, sosyal medya hesabından futbolculara hakaretler etmesi, teknik direktörleri kovup yerine yenilerini getirme arzusuyla ortaya koyduğu kontratların acısını bugün kulübümüze gönderilen hacizlerle yaşıyoruz.

Tarsus İdman Yurdu’nu her seferinde verdikleri paralarla kamuoyunda küçük duruma düşürenler, 100 yıllık kulüp markasını alınıp satılacak bir mal gibi gösterenler, bedel ödemeden bedel ödettirmeye kalkanların açtığı tahribat bugün gözler önüne serilmiş ve kulüp icra dairelerinin kamyonlarıyla dolmuştur. 2-3 maça çıkarılan teknik direktörlerle yapılan akıl almaz kontratlar –ne hikmetse- teknik direktörlerin ceplerini doldururken; Tarsus İdman Yurdu’nun kasasını boşaltmıştır. Kulüp yönetmekle şirket yönetmenin farkına varamayanların bıraktığı enkazı kaldırmak ise, gerçek Tarsus İdman Yurdu sevdalılarına düşmüştür.
Tam da bu noktada devreye giren Tarsus Belediye Başkanımız Sayın Dr. Haluk BOZDOĞAN, -her zaman olduğu gibi- bugün kişilerin kulübe gönderdikleri icralarını bir bir kaldırarak gerekeni yapmış ve Tarsus İdman Yurdu’nun daha da küçük düşürülmesini engellemiştir.
Tıpkı sezon öncesinde olduğu gibi, transfer tahtası açılmayan kulübe 2 Milyon Tl kaynak yaratarak takımın ve transferlerinin önünü açan Sayın BOZDOĞAN, bugün yine Tarsus İdman Yurdu’na 920 Bin Lira’lık kaynak yaratarak, Tarsus İdman Yurdu’nun gerçek taraftarı olduğunu bir kez göstermiştir.

Tarsus İdman Yurdu, hiçbir siyasinin, hiçbir iş adamının, hiçbir hayırseverin 1 lira dahi destek olmadığı; bilet geliri, forma geliri ve buna benzer kaynaklarının bulunmadığı, Mersin’in göz bebeği spor kulübüdür. Bu halde takıma destek çıkan, her koşulda yanında olan, futbolculara hakaret eden yöneticilerden ve küme düşmeye oynayan takımı şampiyonluk potasına sokarak; kampta, kulüpte, deplasmanda ve iç sahada yalnız bırakmayan Sayın Dr. Haluk BOZDOĞAN’a yapılan ve ‘’yazdırılan’’ hakaretleri, köşe yazılarını; kurdurulan sahte hesapları bir bir takip ediyoruz.
Biliyoruz ki, TARSUS İDMAN YURDU KİMSENİN ÇİFTLİĞİ DEĞİLDİR, OLMAYACAKTIR!
Biliyoruz ki, Tarsus İdman Yurdu değil 38 Milyon Lira, 500 Milyon Lira’ya da satın alınamaz, Tarsus halkı Cumhuriyet’le yaşıt kulübünü ‘’çetrefilli işlerle’’ satın alınmasına izin vermez.
Biliyoruz ki, Tarsus İdman Yurdu’nun Ahmetler’e, Mehmetler’e, iş bilmez yöneticilere değil; Kuvayı Milliye Destanı’nı Baç Köprüsü’nde, Karboğazı’nda, sahada, tribünde, iyi günde kötü günde yazan Şanlı Tarsus Halkı’na ihtiyacı vardır.
Buradan bir kez daha bildiriyoruz ki, Tarsus İdman Yurdu yoluna doludizgin devam etmektedir. Yapılan transfer yatırımlarımızla şampiyonluğun en büyük adayı olan takımımızı, bir sene önce düşme potasına getirildiği ‘’aciz’’ ve ‘’pespaye’’ tablodan alıp, tüm Tarsus’a şampiyonluk armağan eden takım haline dönüştürdüğümüz için gurur duyuyoruz.
İyi günde kötü günde, galibiyette mağlubiyette, üzüntümüzde sevincimizde; kampta, otelde, yağmurda çamurda, varıyla yoğuyla her an yanımızda olan Tarsus Belediye Başkanımız Sayın Dr. Haluk BOZDOĞAN’a şükranlarımızı iletiyoruz.
Kamuoyu ve taraftarlarımızdan, yönetim kurulumuzun açıklaması olmayan konulara itibar etmemelerini, yalan haber ve yalan haber üreticisi tüccarların bölücü, nifak sokucu ve henüz sezon başında olan takımımızın birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik paylaşımlarını dikkate almamalarını rica ediyoruz.
Kamuoyunun bilgisine sunarız.

TARSUS İDMAN YURDU YÖNETİM KURULU

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tarsus Haber Medya © 2022 -2024 Tüm Hakları Saklıdır. Designer DENİZ MEDIA GROUP

    error: Kopyalanması Yasaktır.!